UAB „BIPA“ – oficialus KRINNER sraigtinių pamatų atstovas

Kompanija UAB „BIPA“ yra oficialus Vokietijos sraigtinių pamatų gamintojo KRINNER atstovas.

Sraigtiniai pamatai Lietuvoje parduodami ir montuojami nuo 2008 metų – BIPA viena pirmųjų pradėjo sraigtinių pamatų prekybą. Kompanija konsultuoja, montuoja, prekiauja ir teikia paslaugas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

BIPA sraigtinius pamatus Lietuvoje parduoda ir montuoja 9 metus. Įgyvendinta keli šimtai įvairaus dydžio sraigtinių pamatų įrengimo projektų: namams, angarams, terasoms, pastoginėms, lieptams, tvoroms ir kt.

Mūsų specialistai pasirengę konsultuoti, parinkti pamatus ir sudaryti sąmatas klientų paruoštiems projektams. Pamatai bus parinkti pagal galimas apkrovas, pristatyti tiesiai į objektą ir jeigu bus poreikis – sumontuoti.

***

Bipa, UAB įkurta 1994 m. Kaune ir viena pirmųjų Lietuvoje ir Pabaltijo regione pradėjo prekybą sraigtiniais pamatais.

Įmonė užsiima ir kita veikla – inžineriniais sprendimais saugiam eismui, metalo konstrukcijų ir saugaus eismo priemonių gamyba, prekyba ir montavimu. Įmonė taip pat siūlo gausų mažosios architektūros elementų pasirinkimą bei prekes skirtas aplinkos pritaikymui neįgaliesiems.

Įmonės padaliniai yra Kaune (centrinė būstinė) ir Vilniuje.
Įmonės veikla apima Baltijos ir nemažą dalį Europos sąjungos šalių bei Rusiją.

UAB Bipa sertifikuota EN ISO 9001:2008 sertifikatu.

Bendrovėje dirba vieni geriausių savo srities sprecialistai, kurie gali pasiūlyti aukštos kokybės, Lietuvos ir Europos sąjungos reikalavimus atitinkančias prekes bei suteikti pilną paslaugų kompleksą nuo konsultavimo iki montavimo darbų.

Siekdami kuo geriau atitikti savo klientų poreikius nuolat atnaujiname ir papildome savo siūlomų prekių ir paslaugų asortimentą. Esame viena iš plačiausią prekių pasirinkimą galinčių pasiūlyti įmonių Baltijos šalyse.

 Sraigtiniai pamatai BIPA

Kviečiame tapti partneriais

Organizacijas turinčias patirties įrenginėjant pamatus, medines ir metalines konstrukcijas, o taip pat turinčias specializuotus prekybinius taškus, kviečiame tapti partneriais.

Mes jus apmokysime, paruošime montavimo specialistus, parūpinsime reikalingą įrangą ir pasirūpinsime sraigtinių pamatų tiekimų.

Dėl partnerystės prašome kreiptis:

info@sraigtiniaipamatai.lt 

Tel.: +370 (647) 17 677,  +370 (607) 90 006