Sraigtiniai pamatai

Pristatome naują pamatų įrengimo būdą – sraigtinius pamatus. Tai įsukami/įsriegiami poliai.

Šiuos pamatus galima įrengti bet kokiame grunte, po vandeniu ir visais metų laikais.

Kam galima naudoti?

Sraigto taškinė apkrova gali būti daugiau kaip 7 tonos, o sraigtai parenkami priklausomai nuo norimos statyti konstrukcijos. Nuo norimos apkrovos priklauso sraigtinių pamatų dydis ir kaina. Taigi ant sraigtinių pamatų galite statyti:

tvorą, terasą, malkines, vėliavų stiebus, pandusus, tiltus, medžiotojų namelius, statybinius konteinerius, kelio ženklus, taigi nuo smulkių konstrukcijų iki didelių ūkinių angarų ir keliaaukščiu pastatų.

 

Ar įšalas neiškylos po žiemos ?

UAB Bipa Lietuvoje sraigtus montuoja jau 7 metai, o Europoje per 20 metų. Mes nesame gavę nė vieno kreipimosi dėl problemų susyjusiu su įšalo iškilnotais sraigtais.

Kur kas svarbiau, montuojant sunkesnes konstrukcijas, pasidaryti grunto tyrimą, kad nesukti sraigto į durpes ar tvirto/nusistovėjusio grunto neturintį pagrindą.

 

Ar tai geriau ir pigiau už betonuojamus pamatus ?

Sraigitnių pamatų montavimo laikas yra daug trumpesnis lyginant su betoniniais pamatais. Standartines terasas susukame per kelias valandas ir iškarto galite surinkinėti medinę dalį. Namui pamatus paruošiame per 1-2 dienas.

Nors lygiagrečiai kainos lyginti nerekomenduojame, bet dažnai sraigtiniai pamatai yra pigesnis, optimalesnis sprendimas, o jeigu vertinate greitį-laiką, tuomet klausimų nelieka.

 

Sraigtiniai pamatai nepakeičiami kai:

– reikia greitai įrengti pamatus;

– pamatus reikia įrengti šlaite;

– pamatus reikia įrengti, ten kur sunkioji technika negali privažiuoti;

– kuomet nenorite sugadinti jau sutvarkytos aplinkos (mes nieko nekasame ir nedarkome žolytės);

– kai norite išvengti “šlapių” ir “žemės” darbų;

– ir daug kitų privalumų.

 

Atitinkamai pagal numatomas apkrovas pamatams ir konstrukcijos ypatumus pasirenkamas tinkamiausias sraigtas iš plataus sraigtų asortimento ir specialiu suktuvu įsriegiamas į pagrindą.

Stulpą ar konstrukciją prie pamato galima tvirtinti keliais būdais – akmens skalda, patentuotu centravimo rinkiniu, flanšu, pleištu ar U formos jungtimi(medinėms konstrukcijoms).

Suktuve sumontuotas indikatorius padės jums tiksliai vertikaliai įsriegti sraigtą į gruntą, o specialus kampinis gulsčiukas arba centravimo rinkinys užtikrins tikslų stiebo ar kitos konstrukcijos pritvirtinimą prie pamato.

 
Su BIPA sraigtais įrengsite pamatus – kelio ženklams, apšvietimo stulpams, lauko reklamos stendams, mažajai architektūrai, vaikų žaidimo aikštelėms, pavėsinėms, gyvenamiesiems konteineriams, terasoms, nedideliems nameliams, pastoliams, pavilijonams, šiltnamiams, lieptams ir kitoms konstrukcijoms.

UAB “BIPA” yra oficialus kompanijos KRINNER atstovas Lietuvoje. Konsultuojame, tiekiame sraigtus, atliekame montavimo darbus, parduodame montavimo įrangą.

 

 

 Daugiau apie Krinner sraigtinius pamatus

Dokumentai parsisiuntimui:

 

 Krinner sraigtinių pamatų bukletas

Krinner sraigtinių pamatų ir priedų katalogas

 

Krinner sraigtai kelio ženklams ir kitiems įrengimams keliuose

 

Krinner sraigtai aptvėrimams ir tvoroms

 

Krinner sraigtai vėliavų stiebams

 

Krinner sraigtai lauko reklamai

 

Krinner sraigtai paviljonams

 

Krinner sraigtai medinėms konstrukcijoms

 

Krinner sraigtai mažajai architektūrai

 

Krinner sraigtai sodui ir laisvalaikiui

 

Krinner sraigtai gyvenamiesiems konteineriams

 

Krinner sraigtų sukimo įranga

 

Gulsčiuko bukletas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *